Buket Kahraman
Buket Kahraman

Hayatta hiç bir şey imkansız değil Eğer imkan sizseniz…

Hayat ne kadar hızlı geçiyor.. İstanbul’a ilk gelişimi hatırlıyorum. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümüne ilk başladığım günden bu yana tam 10 yıl geçmiş. Sektörde 40. yılında olan meslektaşlarımı saygıyla selamlıyorum. Ama zaman herkese aynı hızda akmıyor. Ben bu 10 yıl içerisinde yaşımdan büyük adımlar attım. Hayatıma bir çok kişiyi kattım. İyi ki’ lerim keşkelerimden hep fazla oldu. Gazeteci Programcı Güneri Civaoğlu bir gün benimle ilgili yazısında şöyle hitap etmişti; “Menajer, Oyuncu, Gazeteci, PR danışmanı Buket Kahraman “ o gün daha iyi anladım omuzlarımda ki sorumluluğu, kısa zamanda cesaret edip attığım güzel adımlarımı… Aldığım MGD ödülünü (Magazin Gazeteciler Derneği), Yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığım kısa filmle kazandığım ödülümü…
Buket Kahraman Talent Management’ı kuruluşu sırasında ve sonrasında, benimle aynı yolda yürüyen tüm sanatçı dostlarıma teşekkür ediyorum. Daha uzun ve kıymetli yolumuz var hep beraber..

Sevgilerimle
Buket Kahraman

 

Buket Kahraman Kimdir?


İstanbul Aydın Üniversitesi iletişim Fakültesi bölümünden Mezun Olan Buket Kahraman, Radyo Sinema Televizyon ve Gazetecilik bölümlerini bitirdi. Oyuncu olan Kahraman, Sabah Gazetesi, Star Gazetesi ve Akşam Gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Bir dönem Alem Fm’de program yapan Buket Kahraman, kendi formatı olan “Buketten Duy Haberi” programını YouTube kanalında sundu.

Sahibi olduğu Buket Kahraman Talent Management ı kuran, Kahraman, Menajerlik ve PR alanında Türkiye’nin önde gelen isimleriyle ve projeleriyle çalışmaktadır.